FAQ FotoKsięga

Czy można samodzielnie zaprojektować FotoKsięgę?

Oczywiście, jeśli chcesz sam zaprojektować FotoKsięgę możesz użyć naszego darmowego programu CreativePhotos i przesłać do nas gotowy projekt wykonany prze Ciebie.

Jeśli zechcieliby Państwo uzyć naszego programu do przygotowania prokjektu graficznego należy w opcjach rozmiaru i typu albumu wybrać HardCover 20x20. Pamiętaj, że pliki muszą być wcześniej przed wysłaniem "spakowane" dla tego zalecamy abyś po edycji w programie Photo Creative wybrał export na inny nośnik i całą zawartość folderu spakował zip-em lub rar-em i przesłał za pomocą formularza do zamawiania FotoKsięgi.

UWAGA! Program PhotoCreative koduje pliki wyjściowe, dla tego nie możesz zobaczyć podglądu pojedynczych plików, które wyeksportowałeś z programu. Pliki rozkodowujemy w laboratorium podczas procesu produkcji albumu.

Skąd wiem że zlecenie zostało przyjęte?

Po zakończeniu wysyłania (może trwać kilkadziesiąt minut w zależności od szybkości łącza i wielkości plików) pojawia się komunikat oraz otrzymujesz na podany w formularzu mail z potwierdzeniem przyjęcia zlecenia. Następnie nasz pracownik kontaktuje się z Tobą celem ustalenia szczegółów zlecenia.

Jak zapłacić za FotoKsięgę?

Płatności dokonujemy po potwierdzeniu przez naszego pracownika wykonania zlecenia. Nasz pracownik przesyła do Państwa informacje o numerze rachunku i danych do przelewu. Informacje dotyczące danych firmy i numeru rachunku bankowego mogą Państwo również znaleźć w Regulaminie serwisu.

Kiedy nastąpi realizacja mojego zlecenia?

Wszystkie zlecenia realizowane są natychmiast po zaksięgowaniu należności na naszym rachunku i przekazywane do wysyłki lub odbioru osobistego (zgodnie z ustaleniami z obsługą laboratorium). Czas oczekiwania na fotoksięge to 7 dni.

W jaki sposób zapewniacie bezpieczeństwo mojej przesyłki?

Wszystkie przesyłki są pakowane w kartonowe opakowania, które zapewniają bezpieczny transport Twoich prac. Dodatkowo każdą przesyłkę oklejamy "firmową taśmą".

Masz inne pytania...

...prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (32) 726-12-19

Powrót do strony "FotoKsięga" »